Wczytuję dane...
INFORMACJE:
Model: BGA 04BT
Kod producenta: BGA_04BT
Gwarancja: 7 lat
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: DEANTE

Natryskowa bateria termostatyczna z kompleksowej, bo obejmującej aż 20 produktów łazienkowych kolekcji Alpinia, to elegancka bateria o nowoczesnym designie, tradycyjnym wykończeniu w błyszczącym chromie i dodatkowych funkcjonalnościach. Zaokrąglone kształty i spłaszczone powierzchnie, tak charakterystyczne dla kolekcji Alpinia, czynią z prezentowanej tu baterii, uniwersalną, ale daleką od banalności propozycję, doskonale pasującą do współczesnych aranżacji łazienek – zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych. Warto dodać, że spłaszczone korpusy baterii z serii oraz ich niewielkie rozmiary świetnie sprawdzą się nie tylko w dużych salonach kąpielowych, ale także w przestrzeniach niewielkich łazienek. Prezentowana tu ścienna bateria termostatyczna zapewnia łatwe i precyzyjne ustawienie stałej, przyjemnej temperatury wody – nie wyższej niż komfortowe 38˚C, chroniąc jednocześnie przed poparzeniem. Korzystanie z tego rodzaju baterii jest bardzo łatwe i sprawdzi się szczególnie tam, gdzie z natrysku korzystają dzieci lub seniorzy. Dodatkowo produkt wyposażony został w przycisk ECO z blokadą przepływu wody na ok 10 l/min, dzięki czemu jest nie tylko elegancki i bezpieczny, ale także ekologiczny.

Głowica termostatyczna umożliwiająca precyzyjne ustawienie temperatury wody

 Bateria termostatyczna zapewnia proste i precyzyjne ustawienie stałej, przyjemnej dla ciała temperatury wody. Korzystanie z niej jest wyjątkowo proste. Wystarczy ustawić pokrętło na odpowiadającą nam temperaturę wody. Specjalna blokada zabezpiecza przed przypadkowym ustawieniem temperatury wyższej niż komfortowe 38˚C, a tym samym chroni przed poparzeniem. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie tam, gdzie z natrysku korzystają najmłodsi lub seniorzy. Dlatego jest wygodna i bezpieczna.

Bateria wyposażona w zawory zwrotne, dzięki czemu zmieszana woda nie cofa się do instalacji

 Zawory zwrotne gwarantują prawidłowe działanie armatury, a w bateriach termostatycznych zapobiegają również mieszaniu się wody w instalacji.

Bateria wyposażona w zawory zwrotne, dzięki czemu zmieszana woda nie cofa się do instalacji

 Zawory zwrotne gwarantują prawidłowe działanie armatury, a w bateriach termostatycznych zapobiegają również mieszaniu się wody w instalacji.