Wczytuję dane...
INFORMACJE:
Model: 31121000
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Hansgrohe

Brak oryginalnego pudełka . Towar pełnowartościowy

Jej ponadczasowe wzornictwo, duże powierzchnie o precyzyjne krawędzie stawiają atrakcyjne akcenty w nowoczesnej łazience. Kiedy uchwyt ustawiony jest w pozycji środkowej, z baterii płynie tylko zimna woda (CoolStart). Za pomocą obrotu w lewo, dodana zostaje woda ciepła. W ten sposób ciepła woda płynie tylko wtedy, gdy jest rzeczywiście potrzebna, a to oszczędza energie i tym samym, czysty pieniądz.
Odległość pomiędzy wylewką a umywalką wynosi 110 mm: obszerna strefa działania, stanowi idealne rozwiązanie dla większej swobody ruchów podczas mycia rąk. Umywalkę, do której pasuje ta bateria, marka hansgrohe przedstawia w teścieComfortZone-Test. Ogranicznik temperatury z opcją regulacji zabezpiecza przed poparzeniem – to ważny aspekt poczucia bezpieczeństwa i spokoju, szczególnie dla rodzin z dziećmi.
Inteligentna technologia EcoSmart utrzymuje przepływ wody na poziomie najwyżej 5 l/min – to chroni zasoby. Szczególnie przyjemne jest doznanie wody na skórze, ponieważ technologia AirPower automatycznie napowietrza strumień. Dzięki opracowanej przez markę hansgrohe technologii QuickClean można uciążliwe osady kamienia usunąć szybko przez delikatne potarcie.

Polecamy