Wczytuję dane...
INFORMACJE:
Model: 8p0801.055.321
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Huppe

Ciśnieniowy odlew cynkowy – mocny i trwały materiał

Nowoczesny materiał urzekający wysoką jakością
Ciśnieniowy odlew cynkowy wyróżnia ponadto wyjątkowo duża zdolność obciążenia, co zapewnia większe bezpieczeństwo i stabilność.
Jest to więc zwycięski typ, który poprzez chromowanie i lakierowanie proszkowe można dodatkowo wielostronnie kształtować w zakresie koloru i struktury.
Również w tym przypadku używamy do naszych produktów wyłącznie najwyższej jakości materiałów renomowanych, światowych producentów.

Aluminium – mała masa i wysoka wytrzymałość.

Nowoczesny materiał, zachwycający zwłaszcza wtedy, gdy konieczna jest wytrzymałość i stabilność.
Aluminium odznaczają ponadto inne właściwości materiału, doskonale nadające się do jego wykorzystania w produktach HÜPPE: niewrażliwość, wygoda czyszczenia, niskie wymagania konserwacyjne oraz szczególnie wysoka żywotność.
Jest to więc zwycięski typ, który przez lakierowanie proszkowe można dodatkowo wielostronnie kształtować w zakresie koloru i struktury.
Wysokiej jakości profile aluminiowe spełniają różne funkcje w kabin natryskowych HÜPPE częściowo w ramie i w ramie: stabilne zamocowanie do ściany i niezawodny uchwyt szkła, a ponadto wyznacznik designu i środek kształtowania odpowiednio do wymagań danego rozwiązania.